نرم افزار ساخت فونت

نرم افزار ساخت فونت

نرم افزار ساخت فونت High-Logic FontCreator Professional Edition 11.0.0.2388


(1 votes)
نرم افزار ساخت فونت High-Logic FontCreator Professional ابزاری برای ساخت و ویرایش فونت ها می باشد. زمانیکه شما به ایجاد یک فونت یا ویرایش آن می پردازید این نرم افزار یک پیش نمایش از تمام کاراکتر های موجود برای ساخت یا ویرایش در اختیار شما قرار می دهد .تا شما به راحتی بتوانید کاراکتر های مورد نیاز را به آن اضافه یا ظاهر یک کاراکتر موجود را تغییر دهید و همچنین شما می توانید عکس، لوگو و یا امضای خود را به عنوان یک کاراکتر به آن اضاقه کنید یا یک فونت از دست خط خود بسازید. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را با لینک مستقیم همراه با کرک و آموزش نصب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.High-Logic-FontCreator-Pro
نرم افزار ساخت فونت
قابلیت های کلیدی نرم افزار ساخت فونت High-Logic FontCreator Professional :
– ایجاد و ویرایش TrueType و فونت های OpenType
– طراحی مجدد کاراکترهای موجود
– اضافه کردن کاراکترهای از دست رفته
– اضافه کردن حدود ۶۵،۵۳۵ حروف به هر فونت
– ویرایش و بازسازی نام فونت
– اصلاح کاراکترها
– تصحیح فونت های که به نادرستی نمایش داده می شوند
– تبدیل فونت OpenType به فونت TrueType
– افزودن یا اصلاح بیش از دو هزار حروف کامپوزیت
– استخراج TrueType فونت از مجموعه TrueType
– پشتیبانی یونیکد
– پیش نمایش فونت ها قبل از نصب
– نصب فونت در ویندوز

منبع:سرزمین دانلود

نرم افزارAllavsoft Video Downloader Converter

نرم افزارAllavsoft Video Downloader Converter


نرم افزارAllavsoft Video Downloader Converter


دانلود ویدیو و آهنگ Allavsoft Video Downloader Converter

دانلود ویدیو و آهنگ Allavsoft Video Downloader Converter یک نرم افزار قدرتمند در زمینه دانلود فیلم و موسیفی از وب سایت های معروف و تبدیل آنها به فرمت های دیگر می باشد که امروز تیم دانلودها برای شما عزیزان آماده دانلود کرده است. به کمک این نرم افزار می توانید از بیش از ۱۰۰ وب سایت دانلود کرده که از جمله این سایت های میتوان به سایت هایی چون فیسبوک ، یوتیوب، دیلی موشن، ایهاو و … اشاره کرد. بعد از  دانلود به تبدیل آنها به فرمت های دیگر بپردازید. این نرم افزار از فرمت های MP4, AVI, WMV, MOV, MPEG-1, MPEG-2, VOB, ASF, RMVB, DV, TS, Apple ProRes, WebM, FLV, OGV پشتیبانی می کند.

همچنین این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کرده و شروع به دانلود کنید. یکی از قابلیت هایی که نرم افزار دانلود ویدیو و آهنگ Allavsoft Video Downloader Converter دارا می باشد دانلود با کیفیت های مختلف می باشد به این صورت که وقتی شما اقدام به دانلود ویدیویی می کنید می توانید کیفیت مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید و اقدام به دانلود کنید. این نرم افزار می تواند فیلم ها را با بالاترین کیفیت یعنی کیفیت ۴k دانلود نماید. نرم افزار دانلود ویدیو و آهنگ Allavsoft Video Downloader Converter از کیفیت های ۴K, ویدیو های سه بعدی , HD 2k, HD 1080p, HD 720p, و ۴۸۰p, 360p, و ۲۴۰p پشتیبانی می کند. همچنین این نرم افزار قابلیت اضافه کردن چندین URL را دارا می باشد و شما می توانید به صورت همزمان به دانلود چندین ویدیو بپردازید. شما هم اکنون می توانید نرم افزار دانلود ویدیو و آهنگ Allavsoft Video Downloader Converter را به صورت کاملا رایگان همراه با کرک و آموزش نصب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.

معرفی نرم افزار پارسی را پاس بداریم نسخه 9.3

معرفی نرم افزار پارسی را پاس بداریم نسخه 9.3

معرفی نرم افزار پارسی را پاس بداریم نسخه 9.3

 

نرم افزار پارسی را پاس بداریم نسخه 9.3 توانمندترین نرم‌افزار در زمینه‌ی پرورش و نگهداری از فرهنگ ایران زمین است. این نرم‌افزار به شما برای پالایش نوشته‌های پارسی و پاکسازی واژگان بیگانه از نوشته‌ی شما کمک می‌کند. نرم افزار پارسی را پاس بداریم یکی از پیشرفته ترین و زیباترین نرم افزارهای فرهنگی ایران زمین می باشد که پارسی دوستان را در راه پارسی نویسی و پارسی گویی یاری می‌دهد. واژگان بیگانه را برابرسازی می‌کند و نوشته‌های فارسی را می‌پالاید و به پارسی برمی گرداند .

بخش های مختلف این بسته ی نرم افزاری :

نرم افزار پالایشگر زبان پارسی :
همان گونه که می‌دانید زبان پارسی کنونی شمار بسیاری واژگان بیگانه را در خود جای داده است.این نرم افزار که از شاهکارهای گروه پارسیبان است به شما این توانایی را می‌دهد که همه‌ی واژگان بیگانه در یک نوشته پارسی را شناسایی و جایگزین نمایید. پیشرفته و نمایی زیبا ؛با شتاب و سَبُک بودن از ویژگی های کلیدی این نرم افزار است .
معرفی نرم افزار پارسی را پاس بداریم نسخه 9.3
نرم افزار برابرساز واژگان بیگانه :
یکی از ارزشمندترین بخش‌های این بسته‌ی نرم افزاری بخش برابرساز واژگان می‌باشد.این نرم افزار به شما این توانایی را می‌دهد تا برابر واژگان بیگانه را بیابید و یا از پارسی بودن واژه‌ای آگاه شوید.در آینده واژگان کُردی و دیگر واژگان بومی ایرانی نیز در این نرم افزار شناسایی خواهند شد. این نرم افزار همچنین استان‌های ایرانزمین را به پارسی نمایش داده و درباره‌ی برابرسازی واژگان بیگانه از شما آزمون می‌گیرد. این نرم افزار همچنین پیشنهادهایی درباره جایگزینی واژگان بیگانه به شما خواهد داد.
معرفی نرم افزار پارسی را پاس بداریم نسخه 9.3
نرم افزار پینگلیش به پارسی :
همانگونه که می‌دانید روزانه شماری از پارسی زبانان برای گفتگوهای روزانه از واژهای انگلیسی بجای پارسی بهره می‌بریم.واژه هایی همچون \"parsi\" به جای \"پارسی\" بهره می‌برده می‌شوند.نرم افزار \"پینگلیش به پارسی\" این دشواری را از سر راه پارسی‌زبانان برداشته است. به سادگی در این نرم افزار به پینگلیش نوشته(پینگلیش : زبان پارسی را با واژهای انگلیسی نوشتن) و نوشته‌ی پارسی خود را همزمان ببینید و به پنجره‌های دیگر بفرستید .
معرفی نرم افزار پارسی را پاس بداریم نسخه 9.3
نرم افزار نام‌های ایرانی :
این نرم افزار شمار بسیاری از نام‌های باستانی و مادری زبان پارسی و برخی کُردی را در خود جای داده که گهگاه به فراموشی سپرده شده اند. این نام ها به همراه آرِش (معنی) در این نرم افزار آورده شده اند. نام‌ها به دو دسته‌ی دخترانه و پسرانه در آمده اند و جستجو میان این نام‌ها بسیار ساده گشته است .
معرفی نرم افزار پارسی را پاس بداریم نسخه 9.3
نرم افزار ویرایشگر پارسی میخی :
همانگونه که می‌دانید پدران و نیکان ما در 2 هزاره‌ی گذشته برای نوشتن و یادداشت‌های روزانه‌ی خود از دبیره (الفبا) ای به‌نام دبیره‌ی پارسی میخی بهره می‌بردند.در گذر زمان و فراز و نشیب و دگرگونی‌های فرهنگی این نویسه رفته رفته فراموش شد. این نرم افزار به شما این توانایی را می‌دهد تا با نویسه‌ی پارسی میخی بنویسید. این نرم افزار نویسه‎‌ی میخی پارسی باستان را دوباره برای شما و زبان شناسان زنده کرده است و تنها نرم افزاریست که در این راستا تا کنون ساخته شده و بخشی از بسته‌ی نرم افزار پارسی را پاس بداریم می‌باشد که رایگان به ایرانیان پیشکش شده است .
معرفی نرم افزار پارسی را پاس بداریم نسخه 9.3
نرم افزار شاهنامه‌ی فردوسی :
نرم افزار \"شاهنامه‌ی فردوسی\" همه‌ی بخش‌های شاهنامه‌ی اُستاد بزرگ زبان پارسی فردوسی توسی را در بر دارد.به شما توانایی جستجو‌ی واژه به واژه را داده و به سادگی می‌توانید بخش‌های دلخواه آن را ستاره دار نمایید تا دسترسی به آن ها ساده تر شوند. این نرم افزار یادواره‌ای است از رنج های این بزرگ زبان پارسی و پاسداری از دستاورد وی در درازای سی سال کار پر گوهر .

نرم افزار کارگاه سالنامه :
یکی دیگر از نرم افزارهای بزرگ این بسته‌ی نرم افزاری نرم افزار \"کارگاه سالنامه\" می‌باشد. این نرم افزار به شما این توانایی را می‌دهد که به سادگی سالنامه‌های گوناگون را به یکدیگر برگردانده یا بازه‌ی زمانی میان دو تاروز (تاریخ) را بدست بیاورید. سالنامه‌های پشتیبانی شده در این نرم افزار سانامه‌های \"آریایی\"، \"خورشیدی\" و \"ترسایی(میلادی)\" می‌باشند .

منبع:soft98

نرم افزار فشرده ساز وینرر

نرم افزار فشرده ساز وینرر


نرم افزار فشرده ساز وینرر
WinRAR 5.50 Finalدانلود فشرده ساز وینرر WinRAR ابزار قدرتمندی به منظور فشرده سازی فایل های مختلف می باشد که با ارائه برترین الگوریتم های فشرده سازی فایل ها دارای محبوب ترین و پردانلودترین برنامه های فشرده سازی می باشد. این برنامه می توانید تا ۱۵ درصد از حجم فایل را کاهش داده و با اممان آرشیو سازی فایل های مختلف فرمت بندی های مخصوصی را نیز برای آنهادر نظر می گیرد. فایل های RAR معمولا می توانند محتوا را ۸ درصد تا ۱۵ درصد فشرده تر از فایل های ZIP فشرده کنند. دانلود فشرده ساز وینرر WinRAR به شما اجازه میدهد تا فشرده ساز و دسته بندی کردن فایل ها از شلوغی رهایی پیدا کنید، همواره می توانید فایل های کم حجم تری را با سرعت بیشتری نسبت به رقبا بسازید. با این کار شما در فضای هارد دیسک ، مدت زمان انتقال و کار خود صرفه جویی می کنید.

WinRAR به صورت اتوماتیک بهترین پردازش و تنظیمات را برای فشرده سازی انتخاب میکند. با داشتن بهترین الگوریتم برای فشرده سازی فایل های مالتی مدیا (چند رسانه ای ، صوتی و تصویری) ، فایل های اجرایی و فایل های کتابخانه ی ، حرف زیادی برای زدن در مقابل رقبای خود دارد. دانلود فشرده ساز وینرر WinRAR از انواع فرمت های فشرده سازی پشتیبانی می کند. از جمله این فرمت ها می توان به RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z and 7-Zip و … اشاره کرد.
نرم افزار فشرده ساز وینرر

قابلیت های کلیدی دانلود فشرده ساز وینرر WinRAR :

– باز کردن فایل های فشرده و ایجاد فایل فشرده

– قابل دانلود و استفاده به دو صورت ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی

– پشتیبانی از فایل ها تا حجم ۸,۵۸۹ بیلیون گیگابایت

– پشتیبانی کامل از فایل های RAR، ZIP، CAB، ARJ، LZH، ACE، TAR، GZIP، UUE، ISO، BZIP2، Z و ۷-ZIP

– امکان ترمیم فایل های آسیب دیده و Repair کردن فایل ها

– امنیت فوق العاده نرم افزار

– قابلیت رمز گذاری بر روی فایل های فشرده

– ایجاد آرشیو از فایل های مورد نظر

– دارا بودن قالبی جدید به صورت قالب ویندوز ۸

– قابل اجرا بر روی سیستم عامل های ویندوز XP ، ویندوز ۷ ، ویندوز ۸، ویندوز ۸٫۱ و ویندوز ۱۰


 

منبع:downloadha.com

دانلود آهنگ شیک و پیک از مهرادجم

دانلود آهنگ شیک و پیک از مهرادجم

دانلود آهنگ جدید از مهراد جم به نام شیک و پیک

Download New Song Mehraad Jam Shiko Pik

دانلود آهنگ غمگین هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم همین دیشب بازم خوابتو دیدم

برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

متن آهنگ مهراد جم شیک و پیک

تورو دیده رد داده قلبم نباشی میمیرم حتما

آخه یه جایی از قلبمو زدی که نزده بود هیچکی قبلا

دلم می خواد یه جای شیکو پیکو تو باشی و من و موزیک هیتو

زبونم بگیره بخوام بگم می خوامت میمیرم من بی تو بی تو

هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم همین دیشب بازم خوابتو دیدم

چشام قفلی زده بازم رو عکسات نیاد روزی که چشماتو نبینم

هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم همین دیشب بازم خوابتو دیدم

چشام قفلی زده بازم رو عکسات نیاد روزی که چشماتو نبینم

دانلود آهنگ جدید شیک و پیک از مهرادجم

آخ یه جوری خواست دلم تورو بدون من جایی نرو

نباشی پیشم بعد تو بو میکنم من عطر تو رو

تو فقط نگام کن میارم آسمون رو روو زمین

تو فقط منو نگاه کن تو فقط منو ببین

هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم همین دیشب بازم خوابتو دیدم

چشام قفلی زده بازم رو عکسات نیاد روزی که چشماتو نبینم

هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم همین دیشب بازم خوابتو دیدم

چشام قفلی زده بازم رو عکسات نیاد روزی که چشماتو نبینم

برای دانلود آهنگ بر روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود آهنگ جدید مهراد جم شیک و پیک

جعبه ابزاری کامل برای پاکسازی و بهینه سازی ویندوز

جعبه ابزاری کامل برای پاکسازی و بهینه سازی ویندوز

جعبه ابزاری کامل برای پاکسازی و بهینه سازی ویندوز
توضیحات

Wise Care 365 جعبه ابزاری کامل برای پاکسازی و بهینه سازی ویندوز است. این برنامه مجموعه ای از ابزارهای مختلف پاکسازی، بهینه سازی، رفع مشکلات و … است که با به کار گیری صحیح آنها میتوانید به صورت چشمگیری وضعیت کلی سیستم خود را بهبود ببخشید. به عنوان مثال در این نرم افزار ابزارهایی برای پاکسازی رجیستری وجود دارد که به کمک آن میتوانید تمامی کلیدهای بی استفاده، قدیمی و تکراری را از رجییستری ویندوز حذف کنید، ابزاری برای دفراگمنت و سروسامان دادن به دیسک سخت سیستم وجود دارد که در آنجا میتوانید تمامی درایوهای خود را دفراگ کنید و فایلهایی که به صورت پراکنده در آن پخش شده اند را به نظم در بیاورید.

دفراگ کردن باعث افزایش سرعت دیسک خواهد شد و اگر به صورت دوره ای و مرتب این کار صورت گیرد دیسک سخت سریعتری خواهید داشت. برنامه ها سریعتر اجرا خواهند شد و فایلهای با سرعت بیشتری کپی میشوند. مهمترین قسمت این برنامه ابزارهای پاکسازی و بهینه سازی آن است. شما میتوانید به کمک ابزارهای پاکسازی این نرم افزار تمامی فایلهای زائد سیستم، فایلهای تکراری، فولدرهای خالی، تاریخچه مرورگرها، تاریخپه نرم افزارهای مختلف را شناسایی و با یک کلیک حذف کنید. این کار به صورت چشمگیر فضای دیسک سخت شما را آزاد میکند.

در قسمت بهینه سازی میتوانید با رعایت پیشنهادات ارائه شده سرعت و کارایی سیستم را بهبود ببخشید. به عنوان مثال تنظیماتی برای افزایش سرعت بوت سیستم، افزایش سرعت اینترنت، افزایش سرعت باز شدن برنامه ها و پنجره ها و … . اگر فایلی تصادفا حذف شده باشید با استفاده از ابزار ریکاوری این محصول میتوانید آن را بازیابی کنید. شورتکاتهای خراب را به راحتی میتوانید شناسایی و تعمیر کنید. در هر لحظه با استفاده از ابزار Memory Booster میتوانید فضای رم را خالی و سرعت آن را افزایش دهید. این برنامه عدد 365 را در انتها یدک میکشد که به معنای کاربرد همه جانبه آن برای کاربران ویندوزی است.
سیستم مورد نیاز
Wise Care 365 Compatibility

Windows 8 (All Windows Editions, including both 32-bit and 64-bit)
Windows 7 (All Windows Editions, including both 32-bit and 64-bit)
Windows 2008 (All Windows Editions)
Windows Vista (All Windows Editions, including both 32-bit and 64-bit)
Windows 2003 (All Windows Editions)
Windows XP (All Windows Editions, including both 32-bit and 64-bit)
منبع:دانلودلی